Home Wiadomości sportowe ,,Bandreroza” zdobyta!!!
,,Bandreroza” zdobyta!!! Drukuj Email

W dniach 02-05.10.2014 młodzi adepci piłki siatkowej ,,trójki’’ brali udział w Ogólnopolskim Turnieju piłki siatkowej o Puchar Szefa  ,,Banderozy” w Głuchołazach. W turnieju wystartowali zawodnicy klas czwartych w kategorii ,,dwójek” i zawodnicy klas piątych w kategorii ,,trójek”.  Gubińskie ,, dwójki’’ okazały się najlepsze wygrywając wszystkie 25 spotkań, tracąc przy tym tylko jednego seta!! W pokonanym polu pozostawiając takie miasta jak Łódź, Kielce, Nysa, Tuszów. Ponadto  najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii ,,dwójek” został  Mateusz Ostrowski! W klasach piątych nasze  ,,trójki” uplasowały się na miejscu szóstym pokonując miedzy innymi zespoły z Nysy, Tuszowa i Sulechowa!! Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skład ,,dwójek” Mateusz Ostrowski, Oliver Pirko, Jakuba Cichosz.
Skład ,,trójek” Wojciech Jagiełło, Andrzej Skołozubow, Jakub Szwed.