Home Rekreacja Spotkanie PTTK
Spotkanie PTTK Drukuj Email

Dnia 6 marca w sali klubowej PTTK spotkali się młodzi turyści z trzech współpracujących ze sobą szkół.
Spotkanie było okazją do wspólnej nauki piosenek turystycznych, które w przyszłości uprzyjemniać będą wycieczki i wieczory przy ogniskach. Nauka przebiegała błyskawicznie, co było  zasługą  talentów muzycznych dzieci oraz akompaniamentu w wykonaniu pani Renaty Majorek. Czas przy dźwiękach gitary płynął bardzo szybko, za oknami zapadł zmierzch........  i  z żalem trzeba było się rozstać. Do zobaczenia znowu, tym razem w plenerze będziemy szukać wiosny.

pttk1.jpg pttk3.jpg pttk4.jpg pttk5.jpg