Home Rekreacja UCZNIOWIE SP3 NA CAMPINGU KAJAKOWYM W NIEMCZECH
UCZNIOWIE SP3 NA CAMPINGU KAJAKOWYM W NIEMCZECH Drukuj Email

W dniach 24-25 maja uczniowie SP3 przebywali w Niemczech w miejscowości Bresinchen ,gdzie na tamtejszym jeziorze wraz z partnerską szkołą podstawową z Guben odbywał się camping kajakowy. Uczniowie mieli możliwość pływania na kajaku podwójnym jak i sportowym. Camping ten sprzyjał nie tylko nauce pływania na kajakach lecz także nawiązaniu znajomości z dziećmi niemieckimi. Spływy kajakowe pozwoliły doskonalić język niemiecki podczas wspólnych posiłków, grilla, zabaw ruchowych. W dniu pierwszym odbyły się trzy spływy ,które zostały zwięczone pięknym pokazem fajerwerków. Drugiego dnia po 2 spływach można było popływać pontonem, kładką , łódką jak i wpław.

sam_5356.jpg sam_5357.jpg sam_5361.jpg sam_5362.jpg sam_5363.jpg sam_5364.jpg