Dzięki wykwalifikowanej kadrze, naszej ciężkiej pracy, szybko przyswajamy wiedzę

Nauka

 

Szkoła to nie tylko nauka. Tutaj zawsze doskonale się bawimy

Zabawa

 

Toys

Stworzyliśmy możliwość nauki uczniom niepełnosprawnym. Jesteśmy Szkołą bez Barier

Integracja

 

Dbamy o nasze zdrowie poprzez uczestnictwo w zajęciach sportowych

Sport

jesteś tutaj:

Home Rekreacja UCZNIOWIE SP3 NA CAMPINGU KAJAKOWYM W NIEMCZECH
UCZNIOWIE SP3 NA CAMPINGU KAJAKOWYM W NIEMCZECH Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

W dniach 24-25 maja uczniowie SP3 przebywali w Niemczech w miejscowości Bresinchen ,gdzie na tamtejszym jeziorze wraz z partnerską szkołą podstawową z Guben odbywał się camping kajakowy. Uczniowie mieli możliwość pływania na kajaku podwójnym jak i sportowym. Camping ten sprzyjał nie tylko nauce pływania na kajakach lecz także nawiązaniu znajomości z dziećmi niemieckimi. Spływy kajakowe pozwoliły doskonalić język niemiecki podczas wspólnych posiłków, grilla, zabaw ruchowych. W dniu pierwszym odbyły się trzy spływy ,które zostały zwięczone pięknym pokazem fajerwerków. Drugiego dnia po 2 spływach można było popływać pontonem, kładką , łódką jak i wpław.

 

 

sam_5356.jpg sam_5357.jpg sam_5361.jpg sam_5362.jpg sam_5363.jpg sam_5364.jpg

 

Kontakt

Call Center Szkoła Podstawowa nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Kresowa 48 66-620 Gubin
tel. 68 4558177. fax 68 3593125

e-mail: sp3gubin@op.pl

 

www.gubin.com.pl Edward Patek, Joomla-Monster