Home Rekreacja Klucz do przyszłości
Klucz do przyszłości Drukuj Email
Wpisany przez Dymarczyk

Dnia 24 listopada 2011roku  w godzinach popołudniowych członkowie Szkolnych Kół Turystycznych bawili się wspólnie w siedzibie PTTK w Gubinie na integracyjnej imprezie andrzejkowej. Dziewczynki najpierw udekorowały salę, nakryły stoły,  rozłożyły wcześniej przygotowane  rekwizyty i wróżby.Chociaż wszyscy traktujemy wszelkie przepowiednie z przymrużeniem oka, to jednak nie zabrakło chętnych do uchylenia rąbka tajemnicy spowijającej przyszłość.Najbardziej widowiskowe zabawy polegały na przebijaniu kolorowych balonów z wróżbami, unoszącymi się nad głowami tańczących dzieci oraz " taniec z miotłą ", w trakcie którego należało wykazać się nie tylko umiejętnościami tanecznymi, ale przede wszystkim nie lada refleksem.Wspaniała , wesoła impreza zakończyła się pałaszowaniem słodkiego poczęstunku zafundowanego przez władze PTTK.