Dzięki wykwalifikowanej kadrze, naszej ciężkiej pracy, szybko przyswajamy wiedzę

Nauka

 

Szkoła to nie tylko nauka. Tutaj zawsze doskonale się bawimy

Zabawa

 

Toys

Stworzyliśmy możliwość nauki uczniom niepełnosprawnym. Jesteśmy Szkołą bez Barier

Integracja

 

Dbamy o nasze zdrowie poprzez uczestnictwo w zajęciach sportowych

Sport

jesteś tutaj:

Home Rekreacja Klucz do przyszłości
Klucz do przyszłości Drukuj Email
Wpisany przez Dymarczyk   

Dnia 24 listopada 2011roku  w godzinach popołudniowych członkowie Szkolnych Kół Turystycznych bawili się wspólnie w siedzibie PTTK w Gubinie na integracyjnej imprezie andrzejkowej. Dziewczynki najpierw udekorowały salę, nakryły stoły,  rozłożyły wcześniej przygotowane  rekwizyty i wróżby.Chociaż wszyscy traktujemy wszelkie przepowiednie z przymrużeniem oka, to jednak nie zabrakło chętnych do uchylenia rąbka tajemnicy spowijającej przyszłość.Najbardziej widowiskowe zabawy polegały na przebijaniu kolorowych balonów z wróżbami, unoszącymi się nad głowami tańczących dzieci oraz " taniec z miotłą ", w trakcie którego należało wykazać się nie tylko umiejętnościami tanecznymi, ale przede wszystkim nie lada refleksem.Wspaniała , wesoła impreza zakończyła się pałaszowaniem słodkiego poczęstunku zafundowanego przez władze PTTK.

 

Kontakt

Call Center Szkoła Podstawowa nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Kresowa 48 66-620 Gubin
tel. 68 4558177. fax 68 3593125

e-mail: sp3gubin@op.pl

 

www.gubin.com.pl Edward Patek, Joomla-Monster