Home Rekreacja Maraton plastyczny" Na tropie zaginionego pierścienia"
Maraton plastyczny" Na tropie zaginionego pierścienia" Drukuj Email
Wpisany przez Dymarczyk

Gubin jak wiele polskich miast ma swoją legendę, która opowiada o tym co wpłynęło na rozkwit naszego grodu i kto zawinił, że nastały ciężkie czasy .

Uczniowie w trakcie cyklicznych, popołudniowych warsztatów plastycznych prowadzonych przez Grażynę Dymarczyk i Augustynę Nowak - Magnowską przedstawili tę historię na wspólnym megaobrazie, który ozdobił  szkolny hol.Ale na tym nie koniec. Podczas kolejnych zajęć  uczniowie zamienią się w dociekliwych detektywów i  spróbują odnaleźć  zaginiony  pierścień, co sprawi, że nasze Miasto  odzyska dawną świetność.